Hakkımızda

Kimiz ?

Fikir Yolum  Mimari Proje ve Tasarım Hizmeti  veren bir firmadır. Fikir Yolum, proje çalışmalarını; müşterilerine en iyi hizmeti sağlamak amacıyla, eğitim, hizmet ve destek olarak üç ayrı planda yapmaktadır. Yapılan çalışmanın içeriği ve proje sisteminin nasıl çalıştığına dair 'bilgilendirme', proje kontrolünü öğrenmek isteyen müşterilerine proje 'eğitimi' vermek ve işleyiş esnasında reklam 'desteği' sağlamak kaliteli hizmet planımızın temel başlıklarıdır.

Ne Yaptık

Fikir Yolum

Çalışanları uzmanlık alanları ile bir çok firmaya uzun dönemler hizmet etmiştir. Bu hizmetlerini belli firmalar bünyesinde bulundurmak yerine, herkesin ulaşabileceği ve değerlendirebileceği bir konuma getirmiştir.

TAKIM ARKADAŞLARI

Sedat ÜZMEZCEO
Levent YAZICIİç Mimar
Huden KARASANİç Mimar
Şükrü Can ÇİFTÇİEND. TASARIMCI
Ercan YİĞİTPROJE SORMLUSU

Tasarım sanatını, insanların mutlu, rahat yaşamasını sağlayacak ve tüm gereksinimlerini karşılayan mekânlar yaratacak şekilde gerçekleştiriyoruz. İlk adımlarımızı yaşamdan, eğitim ve deneyimlerimizden öğrendiklerimizle, güven, heyecan ve cesaretle attık. Dostluğumuzu, yeteneklerimizi ve hedeflerimizi buluşturduk. Hedefimiz, konut, ofis ve kamusal alan projelerinde tasarım, işlev ve estetik anlamda fark yaratan projelerle anılmaktır. Prensibimiz, iç mimari çalışmalarımızı, çözüm ortağı olarak birlikte yol aldığımız inşaat ve gayrimenkul yatırım şirketleri ile karşılıklı işbirliği ve güven çerçevesinde sürdürmektir. İyi tasarlanmış mekânlarda yaşayan daha mutlu insanlar için…
Sedat ÜZMEZ - CEO

Ortaklarımız / Müşterilerimiz